קצת עלינו

balibatumi4you.com

החברה שלנו

מי אנחנו?

החזון שלנו

החזון שלנו הוא הוא להגדיל את הפעילות שלנו בארץ ישראל, לגרום לאזרח הישראלי להבין שנכסים עדיף לקנות בחו״ל ולא בארץ. אם יוקר המחיה פגע גם בכם אז דעו כי יש אופציות נוספות, זולות יותר, איכותיות יותר ובהישג יד יותר מאי פעם.

המשימה שלנו

האמת? המשימה שלנו דיי פשוטה והיא למצוא לך את הבית שתמיד רצית.

מאז ומתמיד היה נראה לנו בלתי אפשרי לקנות את בית החלומות שלנו בחו״ל, אבל אנחנו כאן בכדי להפוך את התהליך להרבה יותר פשוט, אם זה דירה להשקעה בחו״ל או חדר מלון לאירוח רב שנתי המומחים שלנו כאן כדי לעזור לך להפוך חזון למציאות. 

ייעוץ נדל"ן בבטומי – ליווי אישי וייעוץ מקצועי בדרך שלך! כחברה המתמחה זה זמן רב במתן שירותי ייעוץ נדל"ן בבטומי ומלווה משקיעים ישראלים, זרים וחברות אנחנו יודעים שכדי להצליח בענף הנדל"ן נדרשת הבנה עמוקה של מצב השוק ושל מגמות הנדל"ן העתידיות, הכרות קרובה עם השפעות דמוגרפיות וכלכליות, ידע נרחב במיסוי ורגולציה, ראיה מערכתית כוללת ויכולת אנליטית גבוהה.

בניגוד לחברות המוכרות ומשווקות פרויקט נדל"ן אחד ויחיד בבטומי ומעוניינות שתשקיעו בפרויקט שלהן, אנחנו חושבים אחרת, וגם פועלים אחרת. אנחנו לא מוכרים פרויקט, אנחנו מעבירים ידע, ידע שישרת אתכם תמיד ויאפשר לכם לבחון כל השקעת נדל"ן בבטומי בעיניים מקצועיות ומתוך הבנה מלאה של שוק הנדל"ן המקומי הדינמי. בדומה לפתגם המפורסם: אנחנו לא כאן כדי לתת דגים שישביעו אתכם ליום אחד, אנחנו פה כדי ללמד אתכם לדוג, כך שתשבעו לכל החיים.

0 +
דירות נמכרו
0 +
לקוחות מרוצים
0 +
דירות הושכרו
0 +
נכסים נרשמו באתר